Polityka prywatności

W dzisiejszych czasach rządzi informacja. Kto włada informacją, włada światem. Nikt nie lubi aby wrażliwe dane, dotyczące jego osoby, były wykorzystane w niecnych celach. I ja również przywiązuję dużą wagę do prywatności.

Mogę zapewnić, że za pomocą strony rugala.pl nigdy nie zbierałem i nie będę zbierać ani używać bez zgody żadnych danych osobowych. Nigdy też nie wykorzystałem i nie wykorzystam danych pozostawionych na stronie do celów marketingowych, a zwłaszcza nie przekażę ich podmiotom trzecim.

Kiedy i jakie dane są zbierane?

Gdy zostajesz subskrybentem newslettera zapisywany jest Twój adres e-mail. Z powiadomień można w dowolnej chwili zrezygnować, wówczas Twój e-mail jest usuwany z bazy.

Gdy pozostawiasz komentarz na stronie zapisywane jest Twoje IP. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o odpowiedzi w wątku i podasz swój e-mail, to również jest on zapisywany.

Gdy klikasz na serce, aby zagłosować, to również zapisywany jest Twój adres IP. Wykorzystany jest on do bardzo prostego mechanizmu, umożliwiającego z dużym prawdopodobieństwem, zablokowanie możliwości kilkukrotnego głosowania.

Podczas normalnego przeglądania strony zapisywane są w przeglądarce popularne ciasteczka (cookies). Dzięki nim mogę dowiedzieć się np. jakie podstrony były najczęściej odwiedzane albo ile czasu goście na nich spędzili. Dane te służą tylko i wyłącznie celom statystycznym. Możesz oczywiście wyłączyć obsługę ciasteczek w swojej przeglądarce - nie wpłynie to w żaden sposób na to, co zobaczysz na stronie rugala.pl.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcam do kontaktu.