About rugala.pl

I am very happy because of your coming here, to my place which I want you to share with. Although my website is not fully translated into English, I hope you will find here something absorbing, interesting and maybe inspiring? Feel invited to explore rugala.pl!

A few years ago

The website was released on September 2010. It's constantly changing and being enhanced so all data and materials I have gathered during my journeys can be served the way I want. I believe you will like it.

Stats

To date, I have managed to publish:

  • 11328 photos from mountains and various journeys
  • 454 panoramas
  • 166 treks (among which the longest one lasted for 41 days)
  • 131 blog posts

It turns out that I have spent 615 days on the way until now.

 

"

I do everything I can in order to be accurate and precise, though no one is infallible. If you find anything mistaken, even the tiniest little detail, please, do not hesitate to contact me. I surely will be grateful.

13 years, 9 months ago

Justyna

"Prawdziwa pasja czyni wnętrze człowieka bogatszym. Wyznacza coraz to nowe cele, motywuje do działania, dodaje siły w realizacji marzeń, wzbudza emocje i gwarantuje uczucie spełnienia... Jest siłą i wyzwaniem. Nadaje życiu sens." Adaś, bardzo mi te słowa do Ciebie pasują:) Niesamowite te wasze podróże. Strona - rewelacja! Gratuluje talentu i wytrwałości w tworzeniu:)

13 years, 9 months ago

Mistrz Masarski Henryk Kania

"Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic." Życzymy powodzenia w ich odkrywaniu. Piękne zdjęcia, wspaniałe hobby, które pozwala na przeżycie niezapomnianych chwil i sprawdzenia siebie w ekstremalnych sytuacjach. Wszystkiego najlepszego!

13 years, 6 months ago

Elia

Дуже гарний і цікавий сайт. Фото просто вражаючі! Продовжуйте в тому ж напрямку. Удачі Вам і яскравих вражень від нових подорожей :)

13 years, 4 months ago

mareczek

Człowiek ten, autor owej strony, przezacny, acz uparty nierzadko, spowodował, iże kawał Europy można było obaczyć. Tedy dzięki ze strony mej długiemi rzekmi będą płynęły. Ubogaca sobą każden jeden wyjazd, dzięki czemu ekipa scementowana się wytworzyła i porozumieć się da z nim (i z nimi) bez słów. Życzę więc, Dadiczku drogi, cobyśmy lata długie ze sobą wspólnie podróżowali, aże dalej, het! na koniec świata.

12 years, 7 months ago

Szymon

A więc jak się człowiek uprze to może zrobić bardzo wiele

12 years, 7 months ago

bitels

Piękna strona...aż chciałoby się pakować i ruszać znów w trasę :) Podobnie jak mareczek chylę czoła i dziękuję za kawał niesamowitej przygody.

A jako że człowiek górą nie jest i w miejscu stał nie będzie, to i ja liczę że jeszcze kiedyś dołączę do zacnej ekipy. Choć "czasy dziwne nastały..."

11 years, 11 months ago

Piotr

Dzięki za tę stronę, wiele mi pomogła podczas planowania spływu kajakowego Brdą ze Świeszyna do Bydgoszczy (Brdyujście-Wisła).

Są tam świetne zdjęcia i ciekawie zrobiony opis - na każdy etap, dziennik podróży. Jestem baaaardzo rad.

Pozdrawiam Piotr.

11 years, 11 months ago

Ludmiła

Przepiękna strona i bardzo pomocna. W wielu opisanych miejscach już byłam, ale tak wspaniałych zdjęć zrobić mi się oczywiście nie udało. Niebawem wybieram się w Prokletje, może uda się powtórzyć część Twoich wyczynów, które tak fascynująco opisujesz. Życzę jak najszybszego uzupełnienia wszystkich pustych przegródek w Koronie Europy i gorąco pozdrawiam.

9 years, 7 months ago

mareczek

I oto proszę! Mamy odsłonę wersyi 3.0. Nader ekscytująco!

9 years ago

Kristoph

Bo w górach jest wszystko co kocham..

8 years, 8 months ago

jacek

zdjęcia nie z tej ziemi, zupełna bajka

8 years, 6 months ago

Era

Najwięcej praktycznych informacji dowiedziałam się z tej właśnie strony o miejscach, które chcę jeszcze zobaczyć. Jest tu nie tylko pragmatyzm, ale też czysta przyjemność czytania wśród cudnych krajobrazów tego, co najpiękniejsze - natury gór.

7 years, 9 months ago

tissol

Bardzo ciekawe zdjęcia. Jakim aparatem były robione ?

7 years, 9 months ago

Adamm

@tissol Dzięki! Najczęściej Canonem 550D.

7 years, 7 months ago

henryk

moje Uznanie...

5 years, 4 months ago

polo

Super

5 years, 3 months ago

pepe

Wspaniała strona. Przepiękne zdjęcia i mnóstwo ciekawych informacji. Gratuluję pomysłu. Góry na Ukrainie ... cudowne.

Leave a comment...