Konkurs fotograficzny "Popatrz w górę!"

Fotografia Wydarzenia, publikacje

Z nieukrywaną radością chciałbym się podzielić z Wami wiadomością, że moje zdjęcie pt. Zejście Doliną Litworową zostało wyróżnione w konkursie fotograficznym pt. Popatrz w górę!, organizowanym przez serwis podróżniczy kolumber.pl.

Zejście Doliną Litworową

Do wzięcia udziału zachęcił mnie temat (fotografia górska) oraz motyw przewodni (Popatrzcie w górę, a dokładniej: na góry. Co widzicie? Potęgę i piękno natury? Obietnicę niezapomnianej przygody? Spełnienie swoich marzeń? A może przestrogę, by człowiek nie czuł się jednak panem wszystkiego, co ziemskie?). Każdą zgłaszaną fotografię należało opatrzeć podpisem: "Kiedy patrzę na góry, widzę...".

Przez miesiąc trwania konkursu zamieszczono ok. 800 bardzo pięknych zdjęć, na które użytkownicy portalu mogli oddawać swoje głosy. Niektórym przypadło do gustu moje zdjęcie ze szczytu Averau w Dolomitach, które w rankingu popularności znalazło się na 3. pozycji:

Averau, Dolomity

Jury konkursu, czyli redakcja serwisu kolumber.pl, miała jednak rozstrzygający głos. Zwycięskie fotografie zakwalifikowano do pięciu kategorii: góry rzucające na kolana, góry niebezpieczne, góry metafizyczne, góry spokojne i przestrzenne oraz góry różnorodne. Moje zdjęcie otrzymując wyróżnienie wybrane zostało do gór metafizycznych.

Za pierwsze 3 miejsca można było wygrać plecaki Salewy, natomiast za wyróżnienia film DVD pt. "Wysokie Tatry - dziki świat zastygły w czasie" wyreżyserowany przez Pavola Barabáša - znanego autora filmów o górach. Seans zapowiada się bardzo absorbująco.

Dziękuję organizatorom za ciekawy konkurs, współzawodnikom za miłą rywalizację, a pozostałym laureatom serdecznie gratuluję.

Więcej informacji na stronie konkursu fotograficznego "Popatrz w górę!" na łamach serwisu kolumber.pl.

 

Zainteresował Cię ten wpis? Może warto podzielić się nim z innymi?

Tagi: Dolina Litworowa, fotografia, konkurs, Tatry

13 lat temu

JW

Gratulacje wyróżnienia za zdjęcie!

13 lat temu

Justyna

Gratuluję! :)

13 lat temu

mareczek

Pełne moje uznanie. :D

Skomentuj...