KalejdoSLOT: Turkcze i Kurtcze - przez wyżyny Turcji wschodniej

Fotografia Wydarzenia, publikacje

Zapraszam na moje slajdowisko pt. Turkcze i Kurtcze - przez wyżyny Turcji wschodniej. Odbędzie się ono podczas Wieczoru TOUReckiego - imprezy towarzyszącej 10. edycji SLOT Festu w Krakowie.


Czy na wschodzie Turcji żyje więcej Kurdów czy Turków? Jak podróżuje się autostopem z członkami Partii Pracujących Kurdystanu? Czy czuć bliskość Iranu? Jak autochtoni nastawieni są do turystów? Czy jest tam bezpiecznie? Jak wejść na wulkan Süphan Dağı? Jak zdobyć Ararat? Czy warto dowiedzieć się co to jest arkadasz?

Na te i wiele innych pytań postaram się odpowiedzieć prowadząc slajdowisko o ubiegłorocznej autostopowej podróży po wschodniej Turcji, podczas której zdobyłem również 2 najwyższe szczyty tego kraju.

Wieczór TOURecki - na zapowiedź 10. edycji SLOT Festu

Jeśli moje slajdowisko nie brzmi dla Was zbyt zachęcająco to warto też przyjść z uwagi na inne wydarzenia organizowane w ramach wspomnianego Wieczoru TOUReckiego. Będą pokazy i warsztaty tureckich tańców ludowych, slajdy z Turcji Zachodniej, a także mini koncert tureckiej muzyki w wykonaniu muzyków z Turcji.

Zapraszam!

Kiedy?

18 października 2013, 19:00

Gdzie?

Kawiarnia Cudowne Lata, ul. Garncarska 5, 31-115 Kraków

Szczegóły

 

Zainteresował Cię ten wpis? Może warto podzielić się nim z innymi?

Tagi: fotografia, Kurdowie, Kurdystan, prezentacja, slajdowisko, Turcja, Wyżyna Ormiańska

Skomentuj...