Wywiad dla miesięcznika FOTO

Fotografia Wydarzenia, publikacje

Właśnie leży przede mną świeży i pachnący drukiem branżowy miesięcznik FOTO. Czemu o tym informuję? Ponieważ 6 stron we wrześniowo-październikowym wydaniu okupuje tam ilustrowany wywiad z moją skromną osobą!


Tuż przed wakacjami zgłosił się do mnie pan Robert Urbański z propozycją przeprowadzenia wywiadu do miesięcznika FOTO. Przyznam się szczerze, że nie bardzo znam rynek polskich periodyków o tematyce fotograficznej. Jednak szybkie sprawdzenie w internecie pokazało mi, że gazeta FOTO jest szanowanym i znanym miesięcznikiem branżowym, a pan Robert Urbański przeprowadzał już wywiady z takimi sławami polskiej fotografii jak Tomasz Tomaszewski czy Tomasz Gudzowaty.

Ależ wyróżnienie - jak mógłbym odmówić?

Wywiad dla miesięcznika FOTO

Wywiad wpasowany jest w tematykę numeru - Góry, Przełęcz, Szczyt, znajduje się w dziale foto warsztat, zajmuje 6 stron i ilustrowany jest 4 dobrze już znanymi (a może zbyt oklepanymi?) zdjęciami mego autorstwa. Początek wywiadu to ideologiczno-historyczny wstęp do fotografowania w podróży, który płynnie przechodzi do warsztatu i opowieści o radzeniu sobie z podstawowymi technicznymi problemami na przeróżnych eskapadach.

Od Tatr przez Góry Przeklęte - o wędrówkach przez góry Europy wschodniej i południowej, o mroźnych porankach na szczytach, o robieniu panoram z wykorzystaniem kija oraz o przygotowaniach do wypraw i wyborze sprzętu fotograficznego z Adamem Rugałą rozmawia Robert Urbański.

Po resztę zapraszam np. do Empiku!

 

Zainteresował Cię ten wpis? Może warto podzielić się nim z innymi?

Tagi: fotografia, góry, wywiad

10 lat temu

Justyna

Gratulacje!!!

10 lat temu

mareczek

To się nazywa kunszt! Kindersztuba!

10 lat temu

dorian

No chyba zakupię z wrażenia :) gratulację!

10 lat temu

Justyna

Też myślę nad kupnem :)!

10 lat temu

bozenka

A ja kupię :)

Skomentuj...