Gorc - 1228 m

Jesienna panorama z Gorca.

Dzięki zbudowanej tu w 2015 r. wieży, możemy podziwiać widoki rozciągające się na kilka pasm - m.in. Beskid Sądecki z Radziejową, Gorce z Turbaczem, Beskid Wyspowy z Mogielicą, Ćwilinem, Pieniny z Wysokimi Skałkami, a nawet Tatry.

Kiedy?

Październik, 2016

Kraje:

Polska

Pasma górskie:

Gorce

Szczyty:

7 lat temu

jacek

Ta panorama z GORCA to dla mnie cała historia turystyki osobistej byłem na tych szczytach w latach 1965-1970 i potem skończyły się studia w Krakowie i te góry również dla mnie. Ta opisana panorama to bajka ach gdybym tam mógł pojść ale juz nie to zdrowie i 69 lat.Pozdrawiam serdecznie jacek

7 lat temu

Andy500

Jacku - głowa do góry ! jestem niewiele młodszy od Ciebie (tylko 2 lata) ale właśnie teraz chodzę bardzo dużo. Jestem w turystyce od 1966 roku, na początku były oczywiście Bieszczady (przez ok.10 lat), w międzyczasie najbliższe mojego miejsca zamieszkania góry - Sudety ( które nazywałem - "niemieckie"), potem przejście od Świeradowa po Halicz (czyli złote GOT-y, potem "Za wytrwałość) a od 1970 pokochałem Beskid Niski i od jakiegoś czasu tam jeżdżę - małe, śliczne góry, gdzie czuję się naprawdę wolny ! Chodzę po cmentarzach z WW, pozostało mi "tylko" ok. 260 - z 400 cmentarzy !

Pozdrawiam serdecznie - Andrzej

Skomentuj...